Kde použít wifi marketing?

Restaurace

WiFi marketing je skvělý pro použití v restauracích, klubech, kavárnách, vinárnách, čajovnách, prostě všude, kde zákazník čeká na objednané jídlo či nápoje a má tak čas na brouzdání po internetu, nebo zkontrolování emailů. WiFi marketing zde lze použít například k rozšíření komunity na sociálních sítích, ke stažení mobilní aplikace sloužící k objednání dovozu díla, nebo k zanechání emailu pro zasílání denní nabídky, programu či newsleteru

Památky, galerie, muzea

Stává se standardem, že muzea, zámky i jiná turisticky zajímavá místa bývají pokryta signálem WiFi pro připojení k internetu. Proč tedy WiFi nevyužít k získání emailu na návštěvníky pro zasílání novinek, či návštěvníkům poskytnout možnost stažení aplikace, která je daným místem provede?

Úřady

Při čekání na úřadě se jistě každý rád připojí k internetu. V tomto případě může být poskytovaným obsahem například soubor s rozpisem úředních hodin, aplikace sloužící k rezervaci konkrétního termínu na přepážce, nebo odkaz na landpage s novinkami, které pro návštěvníky či občany úřad připravil.

Ordinace

Taktéž v ordinacích lidé často čekají a jistě ocení možnost připojit se k internetu. Obsahem sdělení může být v tomto případě vizitka lékaře, která se přímo uloží do kontaktů mobilního zařízení, nebo opět aplikace sloužící k objednání na určitý čas.

Veřejná doprava

Nezáleží na tom, jestli se jedná o městskou hromadnou, nebo linkovou dopravu, v dopravních prostředcích lidé velmi rádi surfují po internetu, nebo vyřizují elektronickou korespondenci a WiFi internet jim proto přijde zajisté velmi vhod. Poskytovaným obsahem může být jízdní řád, odkaz na formulář pro rezervaci jízdenek, aplikace s různými funkcionalitami, nebo komerční sdělení třetích stran.

Napsat komentář