Jak WiFi marketing funguje?

Na počátku všeho stojí WiFi marketingová jednotka, což je zařízení podobné routeru, oproti němuž je obohacená právě o funkce pro provoz, řízení a vyhodnocování WiFi marketingových kampaní.

Před spuštěním kampaně je nutné si připravit reklamní sdělení, které chcete použít a nahrát ho do Wifi jednotky. (O jednotlivých typech obsahu se dočtete dále.) Následně je potřeba nastavit parametry kampaně, jako je časový interval, ve kterém bude kampaň spuštěna a poté kampaň aktivovat.

Jakmile se někdo připojí k internetu prostřednictvím vaší WiFi, je mu před samotným zpřístupněním webu zobrazen reklamní obsah, případně je vyzván k zanechání své e-mailové adresy – v závislosti na nastavení konkrétní kampaně. Tento přístup k internetu může být v případě, že je to žádoucí časové omezen.

Kvalitní WiFi marketingové jednotky umožňují správu kampaní online a také jejich okamžité online vyhodnocování. Je možní zjistit, kolikrát byl reklamní obsah zobrazen i kolik přístupů se dostalo až do fáze připojení k internetu.

 

Napsat komentář